Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Torriden Balanceful Control Mask
TorridenBalanceful Control MaskSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
29.50 €
11.80 € / 100 ml
TOCOBO Cica Cooling Sun Stick
TOCOBOCica Cooling Sun StickSunscreen 🔆
18 g+1 sizes
15.57 €
86.50 € / 100 g
3 reviews
Nacific Cica PDRN Calming Serum
NacificCica PDRN Calming SerumSerums
50 ml
21.07 €
42.14 € / 100 ml
Torriden Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenBalanceful Centella Asiatic Extract MaskSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
27.61 €
11.04 € / 100 ml
Nacific Cica PDRN First Toner
NacificCica PDRN First TonerToners
150 ml
19.50 €
13.00 € / 100 ml
Celimax Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
CelimaxJi Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel MaskCollagen Masks
4 g, 30 g * 4 sheets
29.48 €
21.68 € / 100 g
Celimax The Real Cica Calming Serum Mask
CelimaxThe Real Cica Calming Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Toner
Some By MiSnail Truecica Miracle Repair TonerToners
150 ml
19.00 €
12.67 € / 100 ml
8 reviews
Cell Fusion C First Cooling Mask
Cell Fusion CFirst Cooling MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets+1 sizes
15.50 €
11.48 € / 100 g
5 reviews
Dr. Ceuracle Cica Regen Vegan Sun
Dr. CeuracleCica Regen Vegan SunSunscreen 🔆
50 ml
17.50 €
35.00 € / 100 ml
25 reviews
Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cleanser
Purito SeoulMighty Bamboo Panthenol CleanserGels
150 ml
12.63 €
8.42 € / 100 ml
16 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerToners
210 ml
17.95 €
8.55 € / 100 ml
9 reviews
Benton Centella CICA Mask Pack
BentonCentella CICA Mask PackSheet Masks
23 g * 10 sheets+1 sizes
15.50 €
6.74 € / 100 g
3 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKPropolis Vitamin Sleeping MaskSleeping Masks
60 ml
12.95 €
21.58 € / 100 ml
43 reviews
Pyunkang Yul Calming Deep Moisture Toner
Pyunkang YulCalming Deep Moisture TonerToners
150 ml
13.85 €
9.23 € / 100 ml
22 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Serum
iUNIKTea Tree Relief SerumSerums
50 ml
13.95 €
27.90 € / 100 ml
52 reviews
COSRX Pure Fit Cica Serum
COSRXPure Fit Cica SerumSerums
30 ml
18.95 €
63.17 € / 100 ml
3 reviews
Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulHighly Moisturizing Essence Mask PackSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
21.60 €
8.64 € / 100 ml
9 reviews
Dr. Ceuracle Tea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleTea Tree Purifine Soothing MaskSheet Masks
23 ml * 10 sheets+1 sizes
21.54 €
9.37 € / 100 ml
1 reviews
Needly Cicachid Soothing Ampoule
NeedlyCicachid Soothing AmpouleAmpoules
30 ml
19.50 €
65.00 € / 100 ml
1 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Toner
iUNIKTea Tree Relief TonerToners
200 ml
15.95 €
7.98 € / 100 ml
10 reviews
Mary & May Cica Soothing Sun Cream SPF 50+
Mary & MayCica Soothing Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
17.50 €
35.00 € / 100 ml
33 reviews
Benton Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50
BentonAir Fit UV Defense Sun Cream SPF 50Sunscreen 🔆
50 g
18.90 €
37.80 € / 100 g
94 reviews
Some By Mi 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By Mi30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet+1 sizes
2.46 €
9.84 € / 100 g
4 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream Mask
Dr. Althea345 Relief Cream MaskSheet Masks
25 g * 4 sheets+1 sizes
5 reviews
Out of stock
TOCOBO Cica Calming Powder Wash
Out of stock
Farmstay Cica Farm Revitalizing Cream Ampoule
Out of stock
Medicube Super Cica Calming Mask
MedicubeSuper Cica Calming MaskSheet Masks
22 g / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Medicube Super Cica Daily Quick Mask
MedicubeSuper Cica Daily Quick MaskSheet Masks
350 g / 30 sheet
4 reviews
Out of stock
Patch Holic Colorpick Soothing Mask
Patch HolicColorpick Soothing MaskSheet Masks
20 ml / 1 sheet
Out of stock
Elizavecca Milky Piggy Centella Asiatica Pure
Out of stock
P.CALM Porsica Ampoule
Out of stock
Village 11 Factory Fresh Dewy Green Cica Facial Serum Mist
Out of stock
Mary & May Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish Toner
Out of stock
Skin&Lab Tricicabarrier Relief Cream
Out of stock
A'pieu Madecassoside Moisture Gel Cream
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of