Догляд за шкірою схильною до почервоніння, Потреби Шкіри: Тьмяна Шкіра
(1513)Потреби Шкіри:
Тьмяна Шкіра
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
FarmstayТочкові заспокійливі патчі для проблемної шкіри Derma Cube Acne Calming Spot PatchТочковий Догляд
12 шт / 10 шт
7.11 €
EnoughКапсульна ампула-активатор для обличчя з полінуклеотидами Promette PDRN Activator Capsule AmpouleАмпули
50 мл
13.67 €
27.34 € / 100 ml
1 відгуки
MedicubeЗаспокійлива сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою Azelaic Acid 10 BB Soothing SerumСироватки
30 мл
23.09 €
76.97 € / 100 ml
MedicubeСироватка-бустер для обличчя з азелаїновою кислотою і екзосомами Azelaic Acid Exosome Shot Serum 2000Сироватки
30 мл
17.89 €
59.63 € / 100 ml
MedicubeОсвітлююча пілінг-скатка з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Peel ShotПілінги
80 мл
21.95 €
27.44 € / 100 ml
MedicubeКапсульний крем для обличчя з вітамінами, куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Vita Capsule CreamКреми
53 г
32.80 €
61.89 € / 100 g
MedicubeНічна маска-плівка для обличчя з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
21.44 €
28.59 € / 100 ml
B : LabСонцезахисний стік для обличчя з екстрактом матчі Matcha Airyfit Sun StickСанскрін 🔆
15 г
14.62 €
97.47 € / 100 g
B : LabСонцезахисний крем для обличчя Bamboo 365 Super Aqua SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
13.10 €
26.20 € / 100 ml
B : LabОсвітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot SerumСироватки
30 мл
9.12 €
30.40 € / 100 ml
B : LabСироватка-бустер для обличчя з екстрактом кореня дзі-чі Ji-chi Hydro Boost Layer SerumСироватки
30 мл
13.68 €
45.60 € / 100 ml
B : LabОчищуючий ранковий бальзам для обличчя з центеллою CICA Barrier Gentle Morning CleanserПіни
100 мл
11.77 €
11.77 € / 100 ml
MedicubeТонер для обличчя з азелаїновою кислотою і ніацинамідом Azelaic Acid Niacinamide Clear TonerТонери
250 мл
22.95 €
9.18 € / 100 ml
MedicubeСироватка-бустер для обличчя з азелаїновою кислотою і екзосомами Azelaic Acid Exosome Shot Serum 7500Сироватки
30 мл
18.63 €
62.10 € / 100 ml
MedicubeСироватка-міст для обличчя з полінуклеотидами і рожевим колагеном PDRN Pink Collagen Glow Jelly Mist SerumМісти
100 мл
24.32 €
24.32 € / 100 ml
MedicubeТонер для обличчя з куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Resurfacing TonerТонери
250 мл
20.66 €
8.26 € / 100 ml
MedicubeСироватка для обличчя з ніацинамідом, куркумою і койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Niacinamide SerumСироватки
30 мл
23.09 €
76.97 € / 100 ml
SkinfoodЗаспокійливі тонер-диски Carrot Carotene Calming Water PadПеди
250 г / 60 шт
22.57 €
9.03 € / 100 g
SkinfoodКрем для обличчя з пептидами і екстрактом жолудя Acorn Pore Peptide CreamКреми
70 мл
27.44 €
39.20 € / 100 ml
BiodanceПатчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye PatchesПатчі
85 г / 60 шт
26.30 €
30.94 € / 100 g
SEOUL 1988Нічна маска для обличчя з колагеновим комплексом і червоними бобами Sleeping Mask : Collagen Complex 7 + Red BeanНічні Маски
60 мл
14.21 €
23.68 € / 100 ml
SEOUL 1988Сироватка для обличчя з ніацинамідом і плодами юдзу Glow Serum : Niacinamide 15% + YujaСироватки
30 мл
20.12 €
67.07 € / 100 ml
SEOUL 1988Капсульний крем для обличчя з ніацинамідом і плодами юдзу Capsule Cream : Niacinamide 5% + YujaКреми
50 мл
17.75 €
35.50 € / 100 ml
CoxirЗволожуючий крем для обличчя з екзосомами Exosome 5000 Complex Refining MoisturizerКреми
30 мл
17.28 €
57.60 € / 100 ml
CoxirНічна маска для обличчя з екзосомами Exosome Laser 6% Refining Sleeping Mask PackНічні Маски
60 мл
16.36 €
27.27 € / 100 ml
The Skin HouseАмпула-бустер для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами EXO-PDRN Repair Boosting AmpouleАмпули
50 мл
26.06 €
52.12 € / 100 ml
NightingaleПеди для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming PadПеди
165 мл / 60 шт
22.53 €
13.65 € / 100 ml
NightingaleТонізуючі пілінг-педи для обличчя C-Toning Peeling PadПеди
155 мл / 60 шт
22.53 €
14.54 € / 100 ml
AXIS-YТревел-набір для сяйва обличчя Glow On The Go Travel SetНабори
20 мл, 20 мл, 50 мл
20.16 €
22.40 € / 100 ml
COSRXПеди для обличчя з пептидами і колагеном One Step Original Peptide Collagen Lifting Glow PadПеди
300 мл / 100 шт
15.72 €
5.24 € / 100 ml
COSRXПеди для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture PadПеди
230 мл / 100 шт
19.46 €
8.46 € / 100 ml
COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди
280 мл / 100 шт
19.46 €
6.95 € / 100 ml
COSRXПеди для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear PadПеди
300 мл / 100 шт
26.57 €
8.86 € / 100 ml
VT CosmeticsМаска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
21.99 €
6.87 € / 100 g
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Capsule CreamКреми
50 мл
24.95 €
49.90 € / 100 ml



































