You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Dandruff
All products
Dandruff, Ingredient Preferences: Mint
(3)
Hair & Body (3)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Mint
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
La'dor
Dandruff Defense Shampoo
Shampoos
530 ml
15.07 €
2.84 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
Plu
Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
Peels & Scrubs
200 g
17.15 €
8.57 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Anillo
Black Tea Nourishing Scalp Treatment
Conditioners
150 ml
24.13 €
16.09 € / 100 ml
Add to cart
Can't choose?
Ksisters' Reviews
La'dor
Dandruff Defense Shampoo
Shampoos
Cleanliness and delicacy
Eliminates dandruff, cleanses and purifies without attacking the skin.
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions