You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Dullness / Brightening
All products
Brightening Skincare Frudia
(8)
Skincare (8)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Brands:
Frudia
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Frudia
Citrus Brightening Vitamin C Ampoule
Ampoules
30 ml
19.95 €
15.72 €
52.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.72 €
Add to cart
Frudia
Citrus Brightening Micro Cleansing Foam
Foams
145 ml
9.86 €
6.37 €
4.39 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 5.71 €
8 reviews
Add to cart
Frudia
Citrus Brightening Toner
Toners
195 ml
19.00 €
10.96 €
5.62 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.96 €
5 reviews
Add to cart
Frudia
Citrus Brightening Toning Pad
Pads
210 ml / 70 pads
+1 sizes
16.79 €
8.00 € / 100 ml
Add to cart
Frudia
Citrus Brightening Cream
Creams
55 g
+1 sizes
27.00 €
14.87 €
27.04 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 14.50 €
26 reviews
Add to cart
Frudia
Citrus Brightening Serum
Serums
50 g
9 reviews
Out of stock
Notify me
Frudia
Pomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing Foam
Foams
145 ml
13 reviews
Out of stock
Notify me
Frudia
Citrus Brightening Mask
Sheet Masks
20 ml * 10 sheets
+1 sizes
3 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions