Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Collagen Cream
FarmstayКрем для обличчя DR-V8 Solution Collagen CreamКреми
50 мл
17.88 €
13.41 €
26.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.41 €
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі з колагеном та коензимом Q10 Collagen & Coq10 Hydrogel Eye Patch
Needly Педи для обличчя Anti-Trouble Pad
NeedlyПеди для обличчя Anti-Trouble PadПеди
250 г / 60 шт+1 розміри
23.63 €
9.45 € / 100 g
2 відгуки
Arencia Гелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello Mask
ArenciaГелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello MaskКолагенові Маски
25 г * 1 шт
3.95 €
15.80 € / 100 g
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл / 1 шт+1 розміри
3.84 €
8.00 € / 100 ml
3 відгуки
CKD Низькомолекулярна маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Pore & Elasticity Mask
Biodance Крем для обличчя з колагеном і пептидами Pore Perfecting Collagen Peptide Cream
Немає в наявності
Medipeel Ампульна сироватка з колагеном Red Lacto Collagen Tightening Ampoule
Немає в наявності
Celimax Капсульна себорегулююча есенція для обличчя Oil Control Capsule Essence
Немає в наявності
Dr. Althea Очищуючий бальзам для обличчя Pure Grinding Cleansing Balm
Немає в наявності
Enough Очищуюча пінка для обличчя з колагеном W Collagen Pure Shining Foam Cleansing
Немає в наявності
Elizavecca Гідрогелева маска для обличчя Milky Piggy Water Lock Hydro-gel Melting Mask
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами