Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Галактоміцети

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.28 €
15.53 € / 100 g
164 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
2.99 €
9.97 € / 100 g
3 відгуки
Jumiso Крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Dr.Pepti Пінка для вмивання з галактомісісом Galacto Cleansing Foam
Ma:nyo Крем для обличчя Galactomy Essence Cream
Ma:nyoКрем для обличчя Galactomy Essence CreamКреми
50 мл
29.65 €
59.30 € / 100 ml
6 відгуки
Numbuzin Пом'якшувальна маска для обличчя для очищення пор No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask
Ma:nyo Маска гідрогелева з галактомісісом Galactomy Essence Wrap Mask
Знято з виробництва
iUNIK Сироватка з трояндою та галактомісісом Rose Galactomyces Synergy Serum
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами