Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.95 €
18.83 € / 100 g
23 відгуки
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
11.28 €
28.20 € / 100 g
2 відгуки
Medicube Зволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly Cream
MedicubeЗволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly CreamКреми
110 мл+1 розміри
20.39 €
18.54 € / 100 ml
98 відгуки
IPSE Ампула для обличчя Botonix Age-Defying Ampoule
IPSEАмпула для обличчя Botonix Age-Defying AmpouleАмпули
60 мл
38.93 €
64.88 € / 100 ml
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Medicube Маска для обличчя з колагеном Collagen Lifting Mask
MedicubeМаска для обличчя з колагеном Collagen Lifting MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.90 €
10.74 € / 100 g
5 відгуки
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Purito Seoul Сироватка для обличчя з ретиналем Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum
Farmstay Сироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye Serum
FarmstayСироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye SerumСироватки
25 мл
9.88 €
6.46 €
25.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.46 €
24 відгуки
Cell Fusion C Колагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CКолагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen MaskКолагенові Маски
35 г / 1 шт
6.94 €
19.83 € / 100 g
Fraijour Міст для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Medicube Капсульований крем для обличчя з глутатіоном Age-R Glutathione Glow Capsule Cream
Enough Крем для шкіри навколо очей освітлювальний з колагеном W Collagen Whitening Premium Eye Cream
Medicube Крем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeКрем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0Креми
50 мл
29.27 €
58.54 € / 100 ml
12 відгуки
Needly Гелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel Mask
NeedlyГелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
4.07 €
3.46 €
9.61 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.46 €
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping SerumСироватки
30 мл
22.55 €
16.91 €
56.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
2 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
19.39 €
25.85 € / 100 ml
85 відгуки
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
3.49 €
9.97 € / 100 g
1 відгуки
Village 11 Factory Тканинна маска для обличчя з колагеном Miracle Youth Sheet Mask Collagen
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Sungboon Editor Висвітлююча колагенова маска для обличчя з ніацинамідом Deep Collagen Niacin Vita C Brightening Mask
Sungboon EditorВисвітлююча колагенова маска для обличчя з ніацинамідом Deep Collagen Niacin Vita C Brightening MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
5.90 €
4.13 €
11.16 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.13 €
Nacific Педи для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificПеди для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Jelly PadПеди
72 г / 30 шт
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
Skin1004 Зволожуюча ампула для обличчя з центеллою і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Teca Plumping Ampoule
Skin1004Зволожуюча ампула для обличчя з центеллою і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Teca Plumping AmpouleАмпули
50 мл
19.62 €
16.57 €
33.14 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Apothe Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Dr. Althea Сироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped Serum
Dr. AltheaСироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped SerumСироватки
100 мл
21.37 €
15.72 €
15.72 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
1 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами