Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Ягоди Юдзу

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
B : Lab Освітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot Serum
Ariul Тонізуюча щоденна маска для обличчя Smooth & Pure Daily Pick Aqua Toning Mask
Fraijour Капсульний крем для шкіри навколо очей з медом і екстрактом юдзу Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Patch Holic Освітлююча нічна маска для обличчя Yuja Brightening Sleeping Mask
Patch HolicОсвітлююча нічна маска для обличчя Yuja Brightening Sleeping MaskНічні Маски
70 мл
17.82 €
7.13 €
10.19 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.13 €
1 відгуки
Some By Mi Сироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Some By MiСироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish SerumСироватки
50 мл
14.00 €
28.00 € / 100 ml
1 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт+1 розміри
14.49 €
17.25 € / 100 g
3 відгуки
LUVUM Гелева маска для обличчя з екстрактом плодів юдзу Afterglow Yuja Gel Mask
Farmstay Крем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами